Eksperci na blogu

Damian Grądzki Damian Grądzki

Absolwent pierwszego stopnia studiów na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie w Lublinie. Interesuje się medycyną oraz dietetyką kliniczną i w tych dziedzinach  zdobywa coraz to szerszą wiedzą za pośrednictwem szkoleń, spotkań ze specjalistami oraz wiedzy zawartej w książkach. Charakteryzuje go bardzo indywidualne podejście do każdego przypadku. To specjalista, który  postara się wytłumaczyć, na czym polega świadome żywienie .

Osoby zainteresowane usługami pana Damiana mogą kontaktować się z nim bezpośrednio pod adresem mailowym: [email protected].

 

Anna Wieczorek Anna Wieczorek

Dietetyk, specjalizacja dietetyka kliniczna, oraz instruktorka Zumba Fitness. Pasjonatka zdrowego stylu życia. Swój wolny czas spędza aktywnie – najczęściej jest to jej ulubiona ZUMBA.  W wolnym czasie publikuje artykuły na portalu dietetycy.org.plJej motto: W zdrowym ciele zdrowy duch! 

 

Justyna Jarzmik

Absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum na kierunku dietetyka. Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywała podczas setek godzin praktyk na licznych oddziałach Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w placówkach żywienia zbiorowego i poradniach dietetycznych. Z racji wykształcenia pracuje nie tylko z osobami borykającymi się ze zbędnymi kilogramami, ale także z pacjentami cierpiącymi na schorzenia dietozależne (np. cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, niedoczynność tarczycy), kobietami w ciąży i karmiącymi oraz z dziećmi. W wolnych chwilach uwielbia czytać, piec muffiny i rozwiązywać sudoku.